Експертна грошова оцінка землі

Грошова оцінка землі, як правило, проводиться для встановлення її ринкової вартості, а також для встановлення рівня орендної плати. В обох випадках вартість залежить від таких факторів, як місце розташування ділянки (центр міста, околиці, лісова зона тощо), її розмір, можливі цілі використання ділянки (будівництво, сільське господарство), наявність прилеглих інженерних мереж та вартість подібних земельних ділянок на момент оцінки. Підкреслимо, що оцінка проводиться з прив’язкою до конкретної дати, а її результати дійсні протягом 12 місяців.

Наша компанія має всі необхідні дозволи та ліцензії на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території України. Виходячи з нашого досвіду, в більшості випадків, експертна оцінка землі проводиться на замовлення власника, але також може знадобитися в наступних ситуаціях:

Приблизний список документів, які необхідні для успішного та законного проведення оцінки:

Наведений перелік може змінюватися в залежності від форм власності (комунальна, державна або приватна), цілей використання земельної ділянки та цілей проведення оцінки.

Зв’язавшись з нашими консультантами, Ви отримаєте детальну інформацію про порядок проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, а також повний список документів, необхідних для її проведення.  

НАШІ ПАРТНЕРИ

Логотип партнера 0
Логотип партнера 1
Логотип партнера 2
Логотип партнера 3
Логотип партнера 4
Логотип партнера 5
Логотип партнера 6
Логотип партнера 7
Логотип партнера 8
Логотип партнера 9
Логотип партнера 10
Логотип партнера 11
Логотип партнера 12
Логотип партнера 13

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Скан документа 0Скан документа 1Скан документа 2

НОВИНИ

Тест на видео

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum"

Перевірка модуля "новини"

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum" ("О пределах добра и зла"), написанной Цицероном в 45 году н.э.

Тестова новина

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur"