Оцінка бізнесу

У загальному вигляді, до об’єктів оцінки бізнесу входить оцінка підприємства як виробничої структури, включаючи матеріальні (товари, споруди, техніка тощо) та нематеріальні активи (торгова марка, репутація компанії тощо). Але, бізнес розуміється як господарча діяльність в цілому, що проводиться в рамках певної організаційно-правової форми, де об’єктом оцінки є прибутковість конкретної діяльності.

Саме тому нашими експертами проводиться оцінка бізнесу для встановлення його прибутковості, так і підприємств різної форми власності (приватних, колективних та державних) з урахуванням стану їх матеріальних і нематеріальних активів. До переліку об’єктів, що підлягають оцінці входять:

Всі ці об’єкти також можуть бути оцінені з точки зору прибутковості бізнес діяльності.

Незалежна оцінка бізнесу проводиться за бажанням власника, а також є необхідною в наступних випадках:

Для проведення незалежної оцінки бізнесу експертам знадобиться інформація про види діяльності підприємства, її структурні особливості та інформація про дочірні компанії (якщо є). Крім того, для оцінки необхідно надати копії уставних документів, бухгалтерські дані за останні 3-5 років та результати аудиту (якщо проводився), списки майна, що знаходиться на балансі підприємства, а також інші документи в залежності від організаційної-правової форми підприємства.

Зв’язавшись з нашими консультантами, Ви отримаєте детальну інформацію про порядок проведення експертної оцінки Вашого бізнесу та його елементів, а також повний список документів, необхідних для її проведення в різних випадках.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Логотип партнера 0
Логотип партнера 1
Логотип партнера 2
Логотип партнера 3
Логотип партнера 4
Логотип партнера 5
Логотип партнера 6
Логотип партнера 7
Логотип партнера 8
Логотип партнера 9
Логотип партнера 10
Логотип партнера 11
Логотип партнера 12
Логотип партнера 13

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Скан документа 0Скан документа 1Скан документа 2

НОВИНИ

Тест на видео

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum"

Перевірка модуля "новини"

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum" ("О пределах добра и зла"), написанной Цицероном в 45 году н.э.

Тестова новина

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur"