Оцінка майнових прав, цінних паперів

Експерти нашої компанії проводять незалежну оцінку майнових прав та цінних паперів. Під майновим правами, як правило, розуміють відмінні від прав власності права, що мають відношення до майна та можуть бути складовими елементами прав власності (наприклад, право володіння), іншими специфічними правами (наприклад, право використовувати природні ресурси), а також цінні папери, основою яких є майнові права на активи (наприклад, товар або ресурси та ін).

Найбільш поширеними видами цінних паперів, що підлягають експертній оцінці є:

Оцінку майнових прав та цінних паперів проводять як на замовлення власника, так і у встановлених законом випадках, що включають:

Крім того, експертна оцінка цінних паперів необхідна для визначення їх ринкової вартості, а також для визначення інвестиційної вартості. Остання, частіше за все, відрізняється від ринкової, адже на її показник впливає велика кількість різних факторів (податкова ситуація, міра ризику, інвестиційний клімат в країні, політична ситуація та ін..), що впливають на майбутню прибутковість.

Зв’язавшись з нашими консультантами, Ви отримаєте детальну інформацію про порядок проведення експертної оцінки майнових прав та цінних паперів, а також список документів, необхідних для її проведення в різних випадках. 

НАШІ ПАРТНЕРИ

Логотип партнера 0
Логотип партнера 1
Логотип партнера 2
Логотип партнера 3
Логотип партнера 4
Логотип партнера 5
Логотип партнера 6
Логотип партнера 7
Логотип партнера 8
Логотип партнера 9
Логотип партнера 10
Логотип партнера 11
Логотип партнера 12
Логотип партнера 13

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Скан документа 0Скан документа 1Скан документа 2

НОВИНИ

Тест на видео

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum"

Перевірка модуля "новини"

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum" ("О пределах добра и зла"), написанной Цицероном в 45 году н.э.

Тестова новина

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur"