Оцінка нерухомості

Одним з напрямів діяльності нашої компанії є проведення незалежної оцінки житлової та комерційної нерухомості, а також нерухомості іншого призначення. Головною метою проведення експертної оцінки є встановлення її реальної та ринкової вартості.

До переліку нерухомості, що підлягає оцінці відноситься:

Оцінка нерухомості різного типу проводиться згідно з дійсним законодавством України, нормативами та правилами, що базуються на міжнародних стандартах оціночної діяльності. Результати оцінки дійсні 6 місяців з дати здійснення.

До експертної оцінки нерухомості звертаються у випадках купівлі-продажу та оренди нерухомості, отримання кредити під заставу майна, майнових суперечок в суді, приватизації, інвестування та інше. Також, оцінку проводять для розрахунку страхових внесків та податкової ставки.

Для проведення оцінки замовник повинен надати наступні документи:

В залежності від типу нерухомості можуть бути потрібні інші документи. Зв’язавшись з нашими консультантами, Ви отримаєте детальну інформацію про порядок проведення експертної оцінки Вашої нерухомості та список документів, необхідних для її проведення в різних випадках.

НАШІ ПАРТНЕРИ

Логотип партнера 0
Логотип партнера 1
Логотип партнера 2
Логотип партнера 3
Логотип партнера 4
Логотип партнера 5
Логотип партнера 6
Логотип партнера 7
Логотип партнера 8
Логотип партнера 9
Логотип партнера 10
Логотип партнера 11
Логотип партнера 12
Логотип партнера 13

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Скан документа 0Скан документа 1Скан документа 2

НОВИНИ

Тест на видео

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum"

Перевірка модуля "новини"

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum" ("О пределах добра и зла"), написанной Цицероном в 45 году н.э.

Тестова новина

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur"