Виготовлення технічного паспорту

Технічний паспорт на об’єкт нерухомості є важливим документом для підписання договору купівлі-продажу, оформлення прав власності, проведення переплануванні або перебудови об’єкту, для виведення приміщення в нежитловий фонд та будь-яких інших операцій з нерухомістю. Також, техпаспорт є необхідним для оформлення спадку, укладання страхового договору та визначення суми страхової виплати. В ньому міститься повна інформація про вартість, дійсний стан та площу нерухомості, проведені ремонтні роботи та реконструкції, технічні характеристики та використані матеріали, а також плани об’єкту та дані про всіх власників.

Для отримання технічного паспорту проводиться, так звана, технічна інвентаризація, яка представляє собою комплекс ретельних обстежень нерухомості та дослідження різних показників й характеристик об’єкту, а також технічного стану всіх приміщень. Згідно з отриманими відомостями і складається технічний паспорт на об’єкт нерухомості.

Експерти нашої компанії мають всі необхідні знання та практичний досвід для оперативного виготовлення або відновлення технічних паспортів для наступних приміщень:

Для виготовлення технічного паспорта на будь-яке приміщення замовнику необхідно надати певний пакет документів, який напряму залежить від типу нерухомості (житлова, нежитлова) та її розташування (багатоповерховий будинок, нерухомість на земельній ділянці), форми власності (приватна, державна, комунальна) та інших параметрів. Зазначимо, що документом, який необхідно надати у всіх випадках, є Довіреність на представлення Ваших інтересів у службах БТІ.

Зв’язавшись з нашими консультантами, Ви отримаєте детальну інформацію про порядок виготовлення технічного паспорту для нерухомості різного типу, а також повний список необхідних документів в кожному окремому випадку.  

НАШІ ПАРТНЕРИ

Логотип партнера 0
Логотип партнера 1
Логотип партнера 2
Логотип партнера 3
Логотип партнера 4
Логотип партнера 5
Логотип партнера 6
Логотип партнера 7
Логотип партнера 8
Логотип партнера 9
Логотип партнера 10
Логотип партнера 11
Логотип партнера 12
Логотип партнера 13

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Скан документа 0Скан документа 1Скан документа 2

НОВИНИ

Тест на видео

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum"

Перевірка модуля "новини"

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum" ("О пределах добра и зла"), написанной Цицероном в 45 году н.э.

Тестова новина

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur"