Визначення матеріального збитку

Визначення матеріального збитку має велике значення для захисту Ваших прав в ситуаціях, коли Ваше рухоме або нерухоме майно було навмисно чи ненавмисно пошкоджене. Також, оцінка розміру завданих збитків є важливою для встановлення об’єму ремонтних та відновлювальних робіт з урахуванням вартості необхідних матеріалів. Крім того, професійна експертиза має вагоме юридичне значення при розгляді справи про завдання матеріальної шкоди в суді та необхідна для вирішення можливих суперечок з Вашою страховою компанією щодо суми страхових виплат.

Слід додати, що експертна оцінка завданих збитків має вагоме значення і для тієї особи, яка винна у завданні певної шкоди. Важливо, щоб обидві сторони володіли правдивою, об’єктивною оцінкою розмирів завданих збитків. Це необхідно для мирного досягнення згоди у вирішенні питань з виплати компенсації.

Частіше за все, необхідність проведення експертизи виникає в наступних ситуаціях:

Наші експерти мають багатий досвід в оцінці матеріальних збитків різного характеру та володіють необхідними комплементарними знаннями та знаннями положень діючого законодавства України, що регламентує процес проведення, норми та правила оцінки

Зв’язавшись з нашими консультантами, Ви отримаєте детальну інформацію про особливості й порядок визначення розміру матеріального збитку. Крім того, зможете отримати консультацію стосовно поведінки та необхідних дій в ситуації, коли Ви зазнали матеріальних збитків або стали їх причиною. 

НАШІ ПАРТНЕРИ

Логотип партнера 0
Логотип партнера 1
Логотип партнера 2
Логотип партнера 3
Логотип партнера 4
Логотип партнера 5
Логотип партнера 6
Логотип партнера 7
Логотип партнера 8
Логотип партнера 9
Логотип партнера 10
Логотип партнера 11
Логотип партнера 12
Логотип партнера 13

ДОЗВІЛЬНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

Скан документа 0Скан документа 1Скан документа 2

НОВИНИ

Тест на видео

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum"

Перевірка модуля "новини"

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur", и занялся его поисками в классической латинской литературе. В результате он нашёл неоспоримый первоисточник Lorem Ipsum в разделах 1.10.32 и 1.10.33 книги "de Finibus Bonorum et Malorum" ("О пределах добра и зла"), написанной Цицероном в 45 году н.э.

Тестова новина

Многие думают, что Lorem Ipsum - взятый с потолка псевдо-латинский набор слов, но это не совсем так. Его корни уходят в один фрагмент классической латыни 45 года н.э., то есть более двух тысячелетий назад. Ричард МакКлинток, профессор латыни из колледжа Hampden-Sydney, штат Вирджиния, взял одно из самых странных слов в Lorem Ipsum, "consectetur"